Vítězem turnaje se stav Dan Kloz ze Žehuně

Uplynulou sobotu proběhl další ročník Memoriálu Vládi Mrázka. Na turnaji se sešlo celkem 25 borců, kteří si nejdříve zahráli ve skupinové fázi turnaje. Následně nejlepších 18 pokračovalo do vyřazovacích bojů systémem na 2 porážky, zbylých 7 si zahrálo obdobným způsobem útěchu, takže o množství zápasů nebyla nouze a každý hrál minimálně 5x.

Na turnaji se podařilo zvítězit Danovi Klozovi ze Žehuně, který ve finále porazil 3:1 na sety Vláďu Lísku ze Štětí a mohl si tak odnést velmi ceněnou skleněnou trofej. Za ním skončili Nedomlel a Líska. Domácí hráči skončili těsně pod stupni vítězů, nejlepším byl Honza Ornst na 4. místě.
Celkové umístění:
1. Daniel Kloz (Žehuň)
2. Lukáš Nedomlel (Jaroměř-Josefov)
3. Vladislav Líska (Štětí)

IMG_20210911_174334

Hrála se i soutěž čtyřher, kde domácí pár Honza Ornst s Jirkou Mrázkem potvrdili pozici nasazených jedniček a vyhráli. Ve finále přehráli Vláďu Lísku a Jirku Nedomu ze Štětí.IMG_20210911_174403

V útěše vyhrál Jarda Kubica z Hradce Králové před Zdeňkem Veselým z Chlumce nad Cidlinou.

Celý turnaj se odehrával v přátelské atmosféře, pochvala zazněla nad množstvím odehraných zápasů i nad domácími bagetkami a koláčem.
Děkujeme všem hráčům, sponzorům (Jiskra Nový Bydžov, obchod pinec.cz), kvalitnímu servisu u občerstvení a klukům ze Štětí navíc i za pomoc při uklízení stolů.

Budeme se těšit zase za rok!