OP2 N4. zápas – „C“ nezakončilo sezónu moc důstojně …

V neděli 4.4. 2010 čekal na „C“ tým poslední zápas v OP2. Jarní počasí a velikonoční čas měly nejspíš za následek to, že ještě hodinu před zápasem jevil zájem o utkání ve Stěžerách s místním „C“ jen Adam Kraus, posléze se k němu připojil ještě Tomáš Vlášek a nakonec i Matouš Pražák. Nelichotivých rolí řidiče a „dohazovače“ lidí na mistrák se musel ujat Ondra Šmíd … Domácí ve složení : J. Novák, M. Vykysalý, V. Šanc a L. Hepner.

Čtyřhra : Adam s Tomášem zahráli pěkně a porazili Šance s Hepnerem 3:1, druhá čtyřhra bohužel skreč. Stav utkání : 1:1.

Adam Kraus – Opět zahrál velmi slušně. Přehrál V. Šance 3:0, Hepnera 3:1, na Vykysalého to nestačilo 1:3 a s Novákem pěkná bitva – nakonec 2:3. Celkem 2.5 bodu.

Tomáš Vlášek – Předvedl dnes vynikající výkon ! Zvítězil nad Hepnerem 3:1, s Novákem si uhrál set – 1:3, s Vykysalým 0:3, ale ještě jednu výhru si přidal nad mladým Šancem 3:2. Pěkných 2.5 bodu !!!

Matouš Pražák – Sbíral zkušenosti, na set to bohužel ani v jednom případě nestačilo. Snad v příští sezóně ! 😉

Stěžery „C“ zvítězily nad NB „C“ 13:5, na sety 44:19.

Zhodnocení : Poděkování našim dorostencům, kteří na dnešní mistrák měli chuť jet a zahráli velice dobře ! Omluvené hráče chápeme, např. nemocného Míru Sauera, pro neomluvené – darmo o nich něco psát. Je na zamyšlení, kdo vůbec „C“ vede ?! V čem je problém například utkání během týdne přeložit ?

Hlavně, že to nakonec dobře dopadlo. „C“ obsadilo 3. místo v OP2, které se dá považovat za solidní. V příští sezóně to bude doufejme ještě lepší. 🙂