OP1 – Ve druhém zápase se zrodil očekávaný výsledek.

V úterý 13.10. vyrazilo naše „B“ ve složení : Ondra Šmíd, Michal Hrubý, René Hanus a Adam Kraus na druhý zápas v OP1 na Sokol HK „F“, který nastoupil v sestavě : Hampl, Peregrin, Kosinka a Zajíc. Do herny jsme sice dorazili „pět minut po dvanácté“, ale vše se v klidu vyřešilo a mohlo se jít na věc !

Čtyřhry : Ondra s Adamem nezahráli špatně proti materiálovým hráčům Peregrinovi s Hamplem, bohužel z našeho pohledu 2:3. A stejně tak dopadl zápas Rendi s Michalem proti Kosinkovi se Zajícem. Stav utkání : 2:0 pro domácí.

Dvouhry : René ve svém prvním zápase nenašel recept na přesnou hru Kosinky 0:3, poté podlehl Hamplovi také 0:3, nad nevyzpytatelným Peregrinem zvítězil 3:1, ale nakonec až překvapivě hladce prohrál se Zajícem 0:3.

Michal nestačil Michalovi. Řeč je o našem Michalovi a o domácím hráči Hamplovi, z našeho pohledu 0:3, poté předseda přehrál Peregrina 3:0 a dobře hrajícího Zajíce 3:2, na závěr nestačil přesnému Kosinkovi 1:3.

Adam zahrál slušně proti Peregrinovi, vedl 2:1, ale vousatý obranář zápas nakonec dokázal otočit. Zajícovi Adam podlehl velmi hladce 0:3 a Kosinkovi také 0:3, i když jemu až v koncovkách. Nejlépe tak zahrál proti Hamplovi, když vyhrál 1. set a měl několik setballů i ve druhém, bohužel soupeř se pak vzchopil a zvítězil 1:3.

Ondra na úvod porazil Zajíce 3:0, ve vyrovnaném utkání pak ale nestačil na Kosinku 1:3 a proti Hamplovi nezahrál vůbec dobře 0:3, v posledním zápase celého dne pak zvítězil ještě nad Peregrinem 3:1.

Sokol HK „F“ porazil naše „B“ v poměru 13:5, na sety 43:24.

Body našich hráčů : O. Šmíd a M. Hrubý oba 2, R. Hanus 1, A. Kraus 0.

Zhodnocení : Ondra s Michalem předvedli průměrné výkony a jejich bodový zisk tomu také odpovídá. René s Adamem nehráli vyloženě špatně, ale rozhodující jsou body a ty bohužel dnes do součtu příliš nepřidali ! Příští zápas sehraje NB „B“ doma 19.10. Soupeřem budou Kosice.

P.S. : Opět je potřeba vyzdvihnout atmosféru na Sokole, kde domácí fandové, vesměs hráči „G“, vytvořili hlavně při čtyřhrách atmosféru jak na fotbale a na závěr musíme zmínit i následující fakt : Michal si potykal s Adamem ! 😀