Přátelák – Proti silnému soupeři nevyšlo téměř nic …

Ve čtvrtek 5.11. 2009 hostil novobydžovský celek „A+B“ ( Vízek, Vlášek, Kynčl, Pavelka a Šmíd ) tým KPST HK ( Pospíšil, Cibor, Ludvík, Rákosník ) hrající „vedlejší“ KP2, resp. sk. B. Byl to dobrý přátelák před dalšími důležitými mistráky. A zde je v krátkosti souhrn výsledků :

Čtyřhry : Martin Vízek s Milanem Kynčlem prohráli s Ciborem a Pospíšilem 2:3, 5. set ale skončil neuvěřitelných 17:19, škoda nevyužitých v součtu asi 5 matchballů ! Vláďa Vlášek s Markem Pavelkou také v 5 setech prohráli s dvojicí Rákosník-Ludvík. Stav utkání 0:2.

Dvouhry : Z našich výrazněji vzdoroval hlavně Vízan. Nejprve sice prohry s Ciborem 1:3 a Pospíšilem 0:3, pak ale svou bilanci vyrovnal a to s Rákosníkem 3:1 a s Ludvíkem 3:0.

Milan Kynčl – Ludvík 1:3, Cibor v koncovkách 0:3, Pospíšil 0:3, Rákosník 2:3 ( Milan vedl 2:1 ).

Vláďa Vlášek – Pospíšil 2:3, Rákosník 1:3, Ludvík 0:3, Cibor 1:3.

Marek Pavelka – s Rákosníkem pěkný boj 2:3 ( 5. set 10:12 ), s Ludvíkem 0:3.

Ondra Šmíd – S Ciborem 2:3, s Pospíšilem také 2:3 ( nestačilo ani vedení 2:1 na sety s oběma hráči, s Pospíšilem navíc ve 4. sadě 7:1 a ani matchball našeho hráče !, 5. set 9:11 ).

KPST HK přehrál náš „A+B“ celek vysoko 16:2, na sety 49:24.

Body našich hráčů : M. Vízek 2 / 4.5, O. Šmíd 0 / 2, M. Pavelka 0 / 2.5, M. Kynčl a V. Vlášek oba 0 / 4.5.

Zhodnocení : Výsledek vypadá hrůzostrašně, ale snad je dobrým poučením, nutno ovšem zmínit skóre 5- seťáků : 0:7 pro hosty !!! Neuvěřitelné.

Z našich zahrál velice dobře Vízan. Neztratili se ani „náhradníci“ z „B“ Marek s Ondrou, byť to na body nestačilo. Ondra po dnešku dostává přezdívku : „mistr prohraných pětiseťáku“ ! Milan K. s Vláďou si svou smůlu dnešními „vejci“ snad vybrali a věříme, že víkend bude jiný !