První lednový víkend se opět rozhořely boje v krajských soutěžích ve stolním tenise.

Náš kombinovaný A+B tým se v KP1 vydal do nedalekého Hradce Králové, kde nás

čekali dva silní soupeři s nevyzpytatelnými sestavami.

Dopoledne Sokol HK a odpoledne DTJ-Slavia HK.

Na ranní zápas zápas jsme dorazili o něco déle, než jsme chtěli, poněvadž příroda ve formě

sněhu na silnici byla naším prvním soupeřem, ale náš řidič ( Martin ) zvítězil!

Naše sestava: Ornst, Jurička, Vlášek, Vízek a Kraus.

Domácí Sokol: Kačer, Jirásek Martin ml. , Jakubský a Mynář.

Po čtyřhrách byl stav 1-1.

Honza se Standou nestačil na dvojici Kačer-Jirásek a podlehli 1-3.

Martin s Vláďou porazili Mynáře s Jakubským 3-1.

První série dvouher dopadla pro naše barvy prachbídně, když jsme uhráli jen jeden set!!!

Jirásek-Ornst, Kačer-Vlášek i Mynář-Kraus skončili shodně 3-0 pro domácí.

Jediný již zmiňovaný set uhrál Standa s Jakubským. Nutno však podotknout, že to byl

také jediný set, který si Standa dopoledne uhrál!!

Stav utkání 5-1.

Ve druhé sérii jsme lehce korigovali výsledek.

Honza bojovným výkonem porazil Jakubského 3-2. Vláďa celkem poklidně přehrál Mynáře 3-1.

Standa nestačil na Kačera a Adam na Jiráska. Oba 3-0 pro domácí hráče.

Stav 7-3.

Třetí série dokončila tento zápas.

Honza si s Kačerem uhrál jen set a prohrál 1-3. Standa lehce podlehl Mynářovi a Vláďa Jiráskovi.

Konečný stav 10-3.

Body NB hráčů: Vlášek 1,5 , Ornst 1, Vízek 0,5 , Kraus a Jurička 0.

Ještě musím dodat, že v zápase, který se nedohrál si Adam ubojoval set s Jakubským, když snižoval

na 1-2.

Potom asi 10 minut čumenda na ligu ve velkém sále, kde hrálo El Niňo Praha.

Viděli jsme zrovna v akci nejlepšího hráče soutěže Kleprlíka s domácím Lebedou.

Vzpomněli jsme si, jak se malý Lebeda rozplakal v našem pověstném „sklepě“. Skoro plakal i tady.

Pak oběd na Střelnici a taktická porada a tipovačka, kdo proti nám nastoupí za domácí DTJ.

Nakonec byla z osudí vytažena tato jména: Mates, Kubíček, Pugzik a Šilhanová.

My nastoupili takto: Ornst, Jurička, Vlášek a Vízek.

Čtyřhry dopadli pro naše barvy výborně, neboť jsme obě vyhrály 3-0, ale co je opravdu zajímavé, i stejným

výsledkem setů!!!! ( -9 , -8 , -6 )

První série skončila smírně.

Honza nestačil na Kubíčka 1-3. Martin podlehl ve velmi hezkém zápase Pugzikovi 2-3.

Standa si poradil se Šilhanovou 3-0 a Vláďa se nenechal rozhodit Matesem a vyhrál 3-1.

Stav utkání 2-4.

Ve druhé sérii nevyhrál z našich hráčů jen Standa, který v pětisetovém zápase nestačil na Matese.

Honza porazil Pugzika 3-1,  Martin zdolal Šilhanovou 3-1 a Vláďa udolal Kubíčka 3-1.

Stav 3-7.

Třetí série přinesla našim barvám radost.

Honza lehce přehrál Šilhanovou 3-0, Martin vybojoval výhru nad Matesem 3-2 a poslední desátý bod

pro naše barvy vydřel Standa nad Kubíčkem 3-2!!

Konečný stav 3-10 !!!!

Body NB hráčů: Ornst, Jurička, Vlášek a Vízek 2,5 !!!!!!!!!!!

Připsali jsme si velmi důležité body do tabulky, které se pokusíme potvrdit v příštím zápase, které

sehrajeme 4.2. 2017 na horké půdě na Salamandru HK.