Dorost : Chlumec A – Nový Bydžov A 4:6

KP 1. stupně dorostu – První dorostenecký zápas od založení TJ Jiskra naši zvládli !

V neděli 27.9. v prvním zápase sezóny náš dorost příjemně překvapil ! Naši nastoupili v sestavě jak jinak než Adam Kraus, Martin Šedivý a Tomáš Vlášek. Domácí celek na nás čekal v sestavě Tereza Šíchová, Kristýna Maňhalová, Jan Koníček a v záloze Martin Kycelt.

Na 4hru nastoupila naše celkem sehraná dvojka Adam a Martin proti dvojici Koníček, Kycelt. Naši hráči si na sebe první 3 sety zvykali, ale zápas nakonec otočili z 1:2 na 3:2 !

Martin Šedivý : Dnes na něj nikdo neměl a ztratil jen set ! S Šíchovou dokonce vedl 10:0 ale jako správný gentleman zastřelil míček. Ta o něm dokonce prohlásila : „jak může hrát s takovou s*ačkou“ ? 😀

Adam Kraus : První zápas nezvládl hlavně psychicky, když v každém prohraném setu vedl 10:8 proti Šíchové, ale nakonec na ni nestačil 1:3. S Koníčkem se už rozehrál a přehrál ho jasně 3:0 a za stavu 5:4 na zápasy sehrál rozhodující zápas se střídajícím Kyceltem. Adam prohrával 1:2, ale vzchopil se a dotáhl zápas do konce !

Tomáš Vlášek : Muž bez pálky ! Tomáš zapomněl svoji pálku nejspíš v Holicích a přišel na to až dva dny před mistrákem ! Půjčil si pálku od Ondry, ale nebylo to ono ! Možná měl trochu smůly při zápase s Šíchovou, když vedl 2:0 a poté měl několik match ballů, ale bohužel po odvrácení se zápas otočil. S Koníčkem 0:3 a s Maňhalovou bohužel 1:3.

Nový Bydžov A porazil Chlumec A 6:4, na sety 22:17 !!!

Zhodnocení : Určitě mnoho nových zkušeností pro naše hráče. Doufejme, že Martinovi vydrží forma a bude dělat body i v jiných zápasech. Adam musí zapracovat na své psychice a Tomáš musí najít pálku 😀

Jakou jinou známku dát Martinovi než 1! Adam dostane 2 za ty nervy co musel přetrpět v rozhodujícím zapase a Tomáš dostane +3 za pěkný výkon s Šíchovou.

Na závěr bych jménem dorostu poděkoval Ondrovi, že nás do Chlumce odvezl. Děkujeme !

Autor článku : Adam Kraus