Poslední zápas 1. poloviny sezóny jsme podle očekávání prohráli.

Ve středu 25.11. jsme zavítali na půdu favorita soutěže DTJ v naší obvyklé sestavě. Soupeř v sestavě Mrázek, Petřík a Kalenský.

Čtyřhra : Adam s Martinem prohráli s dvojicí Petřík-Mrázek 1:3.

Dvouhry 1. kolo : To pro nás dopadlo hrozivě, když jsme neuhráli ani set. Martin-Kalenský , Adam-Mrázek  a Tomáš s Petříkem vše 0:3. Stav utkání 4:0.

2. kolo : Tomáš s Kalenským 0:3, Martin s Mrázkem velká bitva a přestože měl Martin match ball ve 3. setu nakonec prohra 2:3 a Adam s Petříkem 3:2, když v 5. setu prohrával 0:6 a dokázal otočit ! Stav utkání 6:1.

3. kolo : Nejprve Tomáš zahrál špatně proti Mrázkovi a dostal dokonce kanára ! 0:3 … Poté Martin s přehledem přehrál Petříka 3:0 a stejně tak Adam Kalenskéko.

DTJ “A” zvítězilo nad NB “A” 7:3 a na sety 23:12.

Zhodnocení: Pro Adama nadprůměrný výkon … Martin slušný výkon, ale příště bych nečekal s timem na 5. set :-D. No a od Tomáše se nic moc nečekalo … Poděkování patří tentokrát J. Fuitovi za odvoz !

Autor článku : Adam Kraus