Divizní premiéra s DTJ skončila prohrou 3:10

K prvnímu diviznímu utkání jsme zajížděli v základní sestavě na půdu hradeckého DTJ, které disponuje velice širokou soupiskou a pakliže by nastupovali v nejsilnější sestavě, tak jsou horký favorit na postup. Na nás domácí vytasili první tři hráče soupisky doplněné Klempererem. Plán byl se poprat o co nejvíce bodů a pokusit se dostat domácí borce pod tlak.

Po čtyřhrách byl stav nerozhodný, kdy sehraná dvojice Honzy a Standy v páté sadě vyškolila Bohdaneckého s Pugzíkem 11-1. Jirka s Martinem na Lučana s Tesolinem nestačili.

Ve dvouhrách se nám bohužel již nedařilo. V první sérii pouze Jirka porazil Bohdaneckého, ostatní kluci prohráli, překvapením byla prohra Honzy s Klempererem. Prohráváme 2-4.

Druhou sérii jsme prohráli bez zisku bodu, za zmínku stojí jen pětisetový zápas Honzy s domácí legendou Lučanem a další výhra Klemperera, který porazil 3-0 Jirku. Soupeř odskočil již na 2-8.

Konec utkání přišel ve třetí sérii, Honza si sice připsal cenný skalp Tesolina, ale Standa nedotáhl vedení s Bohdaneckým a jeho prohra 9-11 v páté sadě stanovila konečný výsledek na prohru 3-10.

Zápis k vidění zde: https://stis.ping-pong.cz/zapis/svaz-420109/rocnik-2020/soutez-4109/utkani-416732

Z první prohry nemá cenu věšet hlavu, soupeř s hráči pravidelně nastupujícími v ligových soutěžích prokázal svou kvalitu a byl prostě lepší.

Další utkání nás čekají 10.října, kdy na domácích stolech hostíme hráče Rtyně v Podkrkonoší a Broumova. Jednoznačným cílem je zisk prvních bodů do tabulky. Fanoušci jsou více než vítáni!